• razno
  • SC Ženski LC Ženski Hibridni Adapterji vlakna, optični priključek pravokotnik obliko cirkonij notranja cev fiber optic adapter
img 0
img 1

SC Ženski LC Ženski Hibridni Adapterji vlakna, optični priključek pravokotnik obliko cirkonij notranja cev fiber optic adapter

€3.89

Ocena
Ocena | Napiši mnenje

Svjetlovodni Adapter FC-SC UPC Singlemode Simplex SM Adapter Spojnik FC/UPC-SC/UPC Kovinsko ohišje

Funkcija:

Za večkratno uporabo do 1000 krat

Visoka natančnost in dobra igra za družino

Visoka zanesljivost in stabilnost

Specifikacija:

2. Fiber tyle: SM 9/125 Vlaknin.

3. Vstavljanje Izguba(db): Manj kot 0.50

4. Ponovljivost(db): Večja kot za 0,38

5. Zamenljivosti(db): Manj kot 0.20

6. Rokav Vtičnico Material: Cirkonijev dioksid keramični

7. Delovna temperatura: od-25C do +75C.

8. Temperatura skladiščenja: 25C do +75C.

Parameter Enota Opis Vstavljanja Izguba (Tipično) dB ≤0.2 Vrniti Izgubo dB PC≥45 UPC≥50 APC≥60 Mehanske endutance(500T) dB ≤0.2 Exchangeability dB ≤0.2 Obratovalna Temperatura °C -40~+75 StorageTemperature °C -40~+85 Relativna Vlažnost % 95

O pošiljki

1 .DOSTAVA po celem SVETU (razen v nekaj državah, in APO/FPO).

2. Vsa naročila, bo hitro obdelani in bodo dobavljeni iz 3-5 dni po tem, ko je plačilo potrjeno čas Počitnic podaljšan.

3,vljudno Prosim ne 1-3 nizke ocene na ladijski promet, je vzrok v tujini dostava bodo vplivali številni dejavniki, kot so Carinska obdelavo, Post stavke itd.

4. Smo o nly ladje element potrdili, da naslove, zato prosimo, da poskrbite, da vaše naročilo naslov ujema vaš naslov za dostavo.

5. Dodatni dostava načine: China Post Air Mail, hong kong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS,

O vrnitvi &vračilo

1. Lahko nas kontaktirate in nato poslati predmet, nazaj k nam v roku 7 dni po tem, ko se predmet izvaja.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni bomo pozoren uporabi in se ne bodo ponudili vračilo ali Zamenjavo.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži.Poleg tega morate zagotoviti, nam dostava številko za sledenje in posebnega razloga vrnete.

3. Ponudili vam bomo vračilo denarja ali poslati ste zamenjavo glede na določeno stanje in vaš bo po vrnitvi predmeta.

4. Bomo prenašali vse poštnine, če je izdelek pokvarjen ali ne, kot je opisano na strani izdelka povezavo.

O jamstvu

Nudimo 6 do 12 mesecev garancije.Če je predmet, ki je v okvari, nas o tem obvestite v roku 3 dni za dostavo.Vse elemente morate vrniti v prvotno stanje, zato da izpolnjuje pogoje za vračilo ali menjavo blaga.Elementov, vrne po 15 dneh od vročitve so upravičene samo za popravilo.Kupec je odgovoren za vse stroške pomorskega prometa.Pri nakupu, to pomeni, da je kupec dal tiho soglasje politike.Če nadaljnje podrobnosti, prosimo, da nas kontaktirate, bomo skupaj z vami dosegli win-win.

O povratne informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Parameter Enota Opis Vstavljanja Izguba (Tipično) dB ≤0.2 Vrniti Izgubo dB PC≥45 UPC≥50 APC≥60 Mehanske endutance(500T) dB ≤0.2 Exchangeability dB ≤0.2 Obratovalna Temperatura °C -40~+75 StorageTemperature °C -40~+85 Relativna Vlažnost % 95

  • Blagovna Znamka: Ultravijolično sevanje
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Združljiv: Finisar
  • Velikost: SC LC
  • Tip Konektorja: Hibrid
Svetlachok Ant
2020-12-15
5/5
Good product!
Aaa Mbis
2021-01-09
5/5
Received correctly, arrived in perfect condition. Good packing. As described. Received in 28 days. Thank you so much for everything.

Bodite prvi, ki bo napisal recenzijo!

Morda vam bo všeč tudi

Vrhunska kakovost.